Instagram Envy: Ovaj tjedan u poznatim osobama na Instagramu

Instagram Envy: Ovaj tjedan u poznatim osobama na Instagramu

Dorothy Atkins

Dorothy Atkins | Glavni Urednik | E-mail

Ovaj tjedan, naši omiljeni celebs bili su zauzeti nositi nevjerojatne odjeće na egzotičnim mjestima kao i obično. Prijavili smo se na Instagram da vidimo postoji li nešto što možemo kopirati za sebe. Ovdje su naše omiljene fotografije iz tjedna!

Taylor Swift bio je mačka dama na 10.000 stopa:

Fotografija koju je objavio Taylor Swift (@taylorswift) on Oct 10, 2014 u 12:26 pm PDT

Sarah Jessica Parker podsjetila nas je da se pravila ne odnose na nju (ili Carrie) na fotografskom snimanju za njezinu liniju obuće.

Fotografija koju je objavila SJP zbirka (@sjpcollection) dana 10. ožujka 2014. u 6:20 sati PDT

Kat Dennings odgovara snacku na njezinu izjavu:

Fotografija koju je objavio Kat Dennings (@katdenningsss) onOct 10, 2014 u 11:43 PDT

Cara Delevingne podijelila je svoju mantru:

Fotografija koju je objavio Cara Delevingne (@caradelevingne) on Oct 10, 2014 u 8:12 am PDT

Samo još jedna slavna osoba mogla bi dobiti Anna Kendrick kako bi saznala o superfoodu:

Aubrey Plaza me podučava da budem odrasla osoba. Do sada me nije briga.

Fotografija koju je objavio Anna Kendrick (@ annakendrick47) dana 9.siječnja 2014 u 11:47 sati PDT

Ventilator je učinio nemoguće: iznenadio Oprah.

Fotografija koju je objavio Oprah (@oprah) on Oct 10, 2014 u 9:49 pm PDT

Beyonce miješa uzorke poput šefa:

Fotografija koju je postavio Beyoncé (@beyonce) on Oct 10, 2014 u 3:02 am PDT

Na nama je raslo zapanjujuće svijetlo plava Nicole Richie:

Fotografija koju je objavio @nicolerichie onOct 10, 2014 u 8:58 am PDT

Lena Dunham skočila je s gumenim zelenim bojama:

Fotografija koju je Lena Dunham (@lenadunham) objavilaOct 10, 2014 u 11:03 am PDT

U međuvremenu, Lauren Conrad je dobila prvu šišanje u godinama (i nekako je samo trim):

Fotografija koju je objavio Lauren Conrad (@laurenconrad )Oct 10, 2014 u 3:44 pm PDT

Whitney Cummings se sprijateljio s vrućim modelom:

Fotografija koju je objavio Whitney Cummings (@whitneyacummings) on Oct 10, 2014 u 2:20 pm PDT

I posljednje, ali ne manje važno, Elizabeth Banks nas je ljubomorila na njezine naušnice i Njezina haljina:

Cvjetni pouf i neki nakupljeni nakit od @vitafede #ellewih

Fotografija koju je objavio Elizabeth Banks (@elizabethbanks) on Oct 10, 2014 u 7:14 pm PDT

Podijelite Sa Prijateljima

Vezani Članci

add