7 Poznate osobe preko 50 čija su tijela bolja od ikada

7 Poznate osobe preko 50 čija su tijela bolja od ikada

Dorothy Atkins

Dorothy Atkins | Glavni Urednik | E-mail

Moglo bi se reći da je 50 novih 40, ali ti super vrući quinquagenarians (koji pomiču iz jezika, zar ne) izgledaju toplije od nekih 20- ili 30-godišnjaka. Gledajte ove kupeljske ljepote dok stavljaju sve što mislimo o tome na što bi naše 50-ih trebalo dovesti u pitanje. Budimo iskreni, ove su žene osvojile genetsku lutriju, pa ne čudi što ga ubijaju u ovoj dobi. Ali ako oni budu dokazali da vam 50 godina može biti vaše najbolje desetljeće, mi smo ovdje za to.

Angela Bassett, Toned i Fierce u 59Nešto je u vodi, i ta voda mora dolaziti ravno iz izvora mladosti. Angela Bassett je najnoviji 59-godišnji zaljubljenik koji objavljuje ubojicu bikiničke bodove na društvenim medijima, a teško je ne čuditi se njezinoj dobi.

Post koji dijeli Angela Bassett (@ im.angelabassett)

Brooke Shields, zauvijek mladi na 52

Bikini život u raju 🌴

Post koji dijele Brooke Shields (@brookeshields) na

Salma Hayek, Stunner u 51

Post koji dijeli Salma Hayek Pinault (@salmahayek)

Halle Berry, 51 i Fit

Fotografija koju je objavio Halle Berry (@halleberry)

Fotografija koju je objavio Halle Berry (@halleberry)

Cindy Crawford, Fabulous u 52. godini

Fotografija koju je objavio Cindy Crawford (@cindycrawford)

Elizabeth Hurley, 52 i bezgrešna

Fotografija koju je objavio Elizabeth Hurley (@ elizabethhurley1)

Elle Macpherson, "Tijelo" ne prestaje na 54

Fotografija koju je objavio Elle Macpherson (@ellemacphersonofficial)

Podijelite Sa Prijateljima

Vezani Članci

add
close